پاد معمولی و پادسیستم

مقایسه پادسیستم با پاد یکبار مصرف

از آنجایی که در عصر حاضر بسیاری از افراد به جای استفاده از سیگار‌های معولی، به مصرف سیگار‌های الکتریکی روی آورده‌اند، انواع مختلفی از این دستگاه‌ها در بازار عرضه می‌شوند. از جمله این سیگار‌های الکتریکی می‌توان به پادسیستم و ویپ یکبار مصرف اشاره کرد. همچنین، به دلیل اینکه سیگار‌های معمولی معایب فراوانی را با خود به همراه دارند، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند به جای آن‌ها از سیگار‌های الکتریکی استفاده کنند.

از این رو، در ادامه به بررسی محصولاتی همچون انواع پاد خواهیم پرداخت تا با آشنایی کامل بتوانید بهترین انتخاب را داشته‌باشید. همچنین شما می‌توانید از طریق این صفحه اطلاعات بیشتری در زمینه سیگار‌های الکتریکی کسب نمایید و خرید بهتری داشته باشید.

تفاوت قیمت پاد یکبار مصرف و پاد معمولی

پاد‌های یکبار مصرف برخلاف اسمشان قابلیت استفاده مجدد را دارند. در واقع پس از شارژ این پاد می‌توان چندین بار از آن استفاده کرد. یکی از اصلی‌ترین تفاوت‌هایی که میان پاد معمولی و پاد یکبار مصرف وجود دارد، قیمت این محصولات است. در واقع قیمت پاد‌های یکبار مصرف ارزان‌تر از پاد‌های معمولی است.

به همین دلیل است که افراد زیادی به جای استفاده از سیگار از پاد‌های یکبار مصرف استفاده می‌کنند. ولی این نکته را نیز باید در نظر داشت که پاد‌های یکبار مصرف دارای عمری محدود و مشخص هستند.

تفاوت در عملکرد پادسیستم معمولی و پاد یکبار مصرف

یکی دیگر از تفاوت‌های اصلی میان پادسیستم معمولی و پاد یکبار مصرف، وجود عملکرد متفاوت در این دستگاه‌هاست. در حقیقت، پاد‌های یکبار مصرف، مقدار مشخصی از مایع مخصوص و یا به اصطلاح جویس دارند و پس از اتمام این مایع، دستگاه دیگر قابلیت استفاده نخواهد داشت.

ولی پادسیستم‌های معمولی به صورت نامحدود قابلیت استفاده کردن دارند. در واقع در این دستگاه به میزان دلخواه می‌توان از جویس استفاده کرد و در صورت اتمام، مجدداً مخزن مایع پر می‌شود.

نکته قابل توجه در این دو دستگاه این است که پاد‌های یکبار مصرف برای افرادی که تازه شروع به استفاده از سیگار‌های الکتریکی کرده‌اند، مناسب‌تر بشمار می‌روند. زیرا پاد یکبار مصرف برای استفاده، تنظیمات پچیده‌ای ندارد و افراد به محض خرید، می‌توانند از آن استفاده کنند. اما به منظور شارژ کردن پادسیستم‌های معمولی، تنظیمات خاصی باید صورت گیرد تا افراد بتوانند از آن استفاده کنند.

تفاوت در قطعات کاربردی در ساختار انواع پاد

یکی از مزایای قابل توجه در پاد‌های یکبار مصرف، استفاده از کویل‌های مختلف در این محصول است. این امر سبب می‌شود تا افراد تجربه ویپینگ لذتبخش‌تری را داشته‌باشند. همچنین باعث می‌شود تا بخار‌های حاصل از پاد، بیشتر باشد. اما در پادسیستم‌های معمولی این قابلیت کمتر دیده می‌شود.

از سوی دیگر در پاد‌های یکبار مصرف پس از اتمام حجم مایع مخصوص، افراد می‌توانند پاد موردنظر خود را از برندی دیگر و با طعمی متفاوت تهیه نمایند.

تفاوت در گزینه‌های طعم‌دهی

در ویپ‌های یکبار مصرف، افراد تنها می‌توانند یک طعم را امتحان کنند. اما در پادسیستم‌های معمولی به دلیل قابلیت تعویض جویس، امکان انتخاب طعم‌های مختلف وجود دارد و افراد می‌توانند انواعی از سالت نیکوتین را تجربه کنند.

تفاوت در ابعاد

از لحاظ ابعاد، پادسیستم‌های معمولی بزرگتر از پاد‌های یکبار مصرف هستند. این قابلیت موجب می‌شود تا میزان جویس بیشتری در پادسیستم‌های معمولی قرار گیرد و افراد در مدت طولانی‌تری از آن‌ها استفاده نمایند.

البته باید به این نکته نیز توجه داشت که پادسیستم معمولی در اندازه و ابعاد مختلفی در بازار ارائه می‌شود که متناسب با سلیقه هر شخص قابل خریداری است.

مقایسه پادسیستم و پاد یکبار مصرف از نظر نحوه نگهداری

یکی دیگر از تفاوت‌های موجود در بین پادسیستم معمولی و یکبار مصرف، نحوه نگهداری از آن‌هاست. در حقیقت پاد‌های یکبار مصرف به دلیل داشتن یک طعم خاص، کیفیت بالاتری را هنگام استفاده به کاربر ارائه می‌کند.

اما در پادسیستم‌های معمولی به دلیل وجود قابلیت تعویض جویس، ممکن است طعم دلخواه افراد حاصل نشود. همچنین نیاز است تا پادسیستم‌‌های معمولی در فواصل زمانی کوتاه تمیز شوند تا طعم مطلوب‌تری را برای افراد بوجود آورند.

سخن پایانی

اگر شما نیز قصد تهیه سیگار‌های الکترونیکی را دارید، بهتر است قبل از هرچیز با انواع مدل‌های این محصول آشنا شوید تا بتوانید پاد مناسب خود را انتخاب کنید. برای این منظور می‌توانید به این صفحه مراجعه نمایید و انواع پاد‌ها را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!