نکاتی برای به دست آوردن بهترین تجربه استفاده ویپ

نکاتی برای به دست آوردن بهترین تجربه از استفاده ویپ

ویپ ها یک جایگزین محبوب برای سیگار کشیدن است که طیف وسیعی از مزایای را برای افراد سیگاری ارائه می دهد. اغلب به عنوان گزینه ایمن تر دیده می شود، زیرا شامل احتراق تنباکو نمی شود و بنابراین از استنشاق مواد شیمیایی سمی موجود در سیگار جلوگیری می کند.

 

ویپ همچنین به کاربران این امکان را می دهد که مصرف نیکوتین خود را کنترل کنند و می تواند به سیگاری ها کمک کند تا از سیگارهای سنتی دور شوند. ویپینگ نسبت به سیگار کشیدن کمتر اعتیاد آور است و بسیار سرگرم کننده تر است.

ویپ چگونه کار می کند؟

قبل از اینکه به برخی از مزایای اصلی ویپ بپردازیم، بیایید ببینیم دستگاه های ویپ چگونه کار می کنند.

درک دستگاه های ویپ ساده است. دستگاه ویپ همیشه از یک باتری، یک مخزن یا اتومایزر (جایی که مایع الکترونیکی را ذخیره می کنید)، یک مقاومت (عنصر حرارتی که مایع الکترونیکی را تبخیر می کند) و قطعه دهانی (از جایی که بخار را از آن بیرون می کشید) تشکیل شده است. .

پس از فعال شدن، باتری مقاومت را گرم می کند، که به نوبه خود، مایع الکترونیکی را تبخیر می کند و یک بخار خوشمزه برای استنشاق در اختیار شما قرار می دهد. ساده است.

فواید ویپ چیست؟

  •  استعمال دخانیات به اندازه سیگار کشیدن برای سلامتی شما مضر نیست

ابتدا، بیایید در مورد اینکه چگونه استعمال برای سلامتی شما مفید است صحبت کنیم. البته، برخی از خطرات هنوز در مصرف بخار وجود دارد: بخار کردن ممکن است منجر به اعتیاد به نیکوتین شود و اگر به‌طور نادرست یا با مواد سمی انجام شود، می‌تواند باعث آسیب ریه و سایر مشکلات جدی سلامتی شود. به همین دلیل است که همیشه به شما توصیه می شود دستگاه های بخارپز خود را از تولید کنندگان قابل اعتماد خریداری کنید … مانند ما!

با این حال، در مقایسه با کشیدن سیگار و سیگار برگ، استعمال سیگار برای سلامت کلی شما بسیار کمتر مضر است زیرا شامل احتراق محصولات تنباکو مانند سیگار نمی شود. علاوه بر این، ویپرها می توانند در صورت تمایل از مایع الکترونیکی با سطوح پایین نیکوتین استفاده کنند زیرا می توانند مایع الکترونیکی خود را انتخاب کنند!

  • ویپ باعث بوی بد دهان یا لکه دار شدن دندان ها نمی شود

برخی از سیگاری‌ها پس از روی آوردن به ویپ، متوجه بهبود تنفس و دندان‌های خود می‌شوند. از آنجایی که بخار حاوی دود نیست، بوی معطر تنباکو را پشت سر نمی گذارد. در حالی که سیگار عامل اصلی بوی بد دهان است، سیگار کشیدن باعث کاهش قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی مضر مانند قطران و مونوکسید کربن می شود که هر دو باعث بوی بد دهان و زرد شدن دندان ها یا انواع دیگر دود می شوند.

  •  تنوع زیادی از طعم ها

علاوه بر طعم های متنوع، می توانید از بین قوت های مختلفی نیز انتخاب کنید. این به این معنی است که شما این آزادی را دارید که تصمیم بگیرید چه مقدار نیکوتین در مایع الکترونیکی خود می خواهید. اگر تازه شروع کرده اید، ممکن است بهترین کار این باشد که با سطح پایین نیکوتین شروع کنید و در صورت نیاز به تدریج میزان مصرف خود را افزایش دهید. همچنین می‌توانید با ترکیب‌های مختلفی از انواع مختلف مایع الکترونیکی آزمایش کنید تا زمانی که یکی را بیابید که کاملاً مطابق با ترجیحات شما باشد!

با در نظر گرفتن تمام فواید استعمال دخانیات نسبت به سیگار کشیدن، جای تعجب نیست که افراد زیادی این تغییر را انجام می دهند. ما فکر می‌کنیم این یک انتخاب عالی است و امیدواریم افراد بیشتری برای تغییر به مصرف ویپ به فروشگاه ویپ گاد بپیوندند!

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!