چگونه می توانم از نشت سیگار الکترونیکی خود جلوگیری کنم؟

چگونه می توانم از نشت سیگار الکترونیکی خود جلوگیری کنم؟

چرا سیگار الکترونیکی من نشت می کند؟ نگهداری نادرست، انتخاب نادرست مایع الکترونیکی یا استفاده نادرست از جمله عواملی هستند که می توانند باعث نشت سیگار الکترونیکی شما شوند.

 

اهمیت نگهداری صحیح از سیگار الکترونیکی خود را برای جلوگیری از نشت، چند قانون و شیوه های خوب و بهترین مدل های سیگار الکترونیکی ارائه شده توسط ویپ گاد کشف کنید.

نگهداری و بررسی صحیح سیگار الکترونیکی :

اگر سیگار الکترونیکی شما نشتی دارد، قبل از اینکه به فکر تعویض یا تعمیر آن باشید، باید چند نکته را بررسی کنید.

ابتدا روی پاک کننده پف خود تمرکز کنید، که قسمت بالایی سیگار الکترونیکی شماست که روی قسمت پایینی آن پیچ می شود و حاوی باتری است. با تمیز کردن کامل آن با آب ولرم و چند قطره مایع شوینده شروع کنید. اگر بعد از این روش نشتی ادامه یابد، ممکن است پاک کننده به درستی پیچ نشده باشد. در این حالت، آن را محکم اما به آرامی بپیچانید تا به سیگار الکترونیکی خود آسیب نرسانید.

المنت گرمایش نیز ممکن است به خوبی به داخل پیچ نشده باشد. در این حالت، مقدار زیادی مایع الکترونیکی می تواند از رزوه پیچ خارج شود که ممکن است فرسوده شده باشد. برای ایمن بودن، اگر متوجه طعم عجیب و غریب در مایع الکترونیکی خود، کاهش عملکرد سیگار الکترونیکی یا نشت آن شدید، باید در اسرع وقت المنت گرمایش را تعویض کنید تا به بخار خود آسیبی نرسد.

در نهایت، مطمئن شوید که مهر و موم روی سیگار الکترونیکی شما در شرایط خوبی قرار دارد! اگر فرسوده شوند، آب بندی کمتری خواهند داشت و خطر نشتی به طور اجتناب ناپذیری افزایش می یابد.

انتخاب مایع الکترونیکی مناسب

پایه یک مایع الکترونیکی از سه ماده تشکیل شده است: پروپیلن گلیکول (PG)، گلیسیرین گیاهی (VG) و طعم دهنده ها. نیکوتین اختیاری است. برای جلوگیری از نشت، به محتوای PG/VG مایع الکترونیکی خود نگاهی بیندازید. یک مایع الکترونیکی با PG زیاد، روان‌تر خواهد بود و بنابراین، بیشتر مستعد ایجاد نشت در بخار شما خواهد بود.

در مقابل، مایعی با VG بسیار چسبناک‌تر خواهد بود، اما المنت گرمایشی در جذب آن مشکل خواهد داشت که می‌تواند باعث نشت سیگار الکترونیکی شما نیز شود. بنابراین، شما باید یک مایع الکترونیکی با نسبت PG/VG متعادل پیدا کنید تا خطر نشت مایع از پاک کننده را کاهش دهید.

اهمیت نگهداری صحیح از سیگار الکترونیکی

سیگارهای الکترونیکی به عنوان یک بخارپز معمولی همه جا همراه شما هستند: در کیف، جیب و دستتان. این کار روزانه بخارات را در معرض باکتری و کثیفی قرار می دهد، بنابراین مهم است که به تمیز کردن آن توجه ویژه ای داشته باشید.

باید در تمیز کردن سیگار الکترونیکی خود در داخل و خارج کوشا باشید. اجزای داخلی باید به طور منظم نگهداری شوند تا اطمینان حاصل شود که سیگار الکترونیکی شما به درستی کار می کند.

برای تمیز کردن صحیح اجزای سیگار الکترونیکی خود، چند مرحله ساده را باید دنبال کنید:

  • پیچ پاک کننده را از باتری باز کنید
  • پیچ مخزن را از پاک کننده باز کنید
  • عنصر گرمایش را بردارید
  • به آرامی تمام قسمت ها را با آب گرم تمیز کنید
  • تمام قسمت ها را کاملا بشویید و بگذارید خشک شوند
  • بسته به نحوه استفاده از سیگار الکترونیکی خود، حتما آن را حداقل یک بار در هفته تمیز کنید.

آیا روش پر کردن مخزن می تواند باعث نشتی شود؟

آره! مهم است که زیر حد پر شدن مخزن، که معمولاً 2 میلی لیتر است، باقی بمانید. حتی اگر مخزن مخزن کمی بزرگتر است، مراقب باشید از عبور از خط پر خودداری کنید زیرا این اطمینان را ایجاد می کند که سیگار الکترونیکی شما می تواند هوای مورد نیاز خود را برای درست کار کردن وارد کند.

قوام مایع الکترونیکی که استفاده می کنید نیز می تواند تفاوت ایجاد کند. یک مایع غنی از PG سیال تر خواهد بود و در نتیجه احتمال نشت بیشتری دارد، بنابراین مایع الکترونیکی کمی غلیظ تر را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!