سالت نیکوتین چیست؟

شاید برایتان سوال شود که سالت نیکوتین چیست؟ در این مطلب به پاسخ این سوال می‌پردازیم. با ویپ گاد همراه باشید.

یکی از سوالاتی که خریداران ویپ و پاد قبل از تجربه این محصولات برایشان مطرح می‌شود این است که دقیقا سالت و جویس چه تفاوتی باهم دارند؟ ما می‌خواهیم در این مطلب به صورت ویژه‌تر به سالت یا همان سالت نیکوتین‌ها بپردازیم. چند سالی است که ویپ و پاد در کشورمان طرفداران بی‌شماری پیدا کرده‌ و روز به روز نیز به تعداد این طرفداران اضافه می‌شود. دو محصولی که با وجود شباهت‌های بسیاری که به یکدیگر دارند، اما در برخی موارد نیز متفاوت هستند.

سالت نیکوتین چیست و در چه دستگاهی استفاده می‌شود؟

به طور کلی سالت نیکوتین‌ها درست شده از ترکیبات ویژه‌ای هستند که به صورت مایع در اختیار شما قرار می‌گیرند. در سالت نیکوتین‌ها همانطور که از نام آن‌ها مشخص است، بیشتر از نیکوتین در مقایسه با جویس‌ها استفاده می‌شود. از این رو توصیه می‌شود که از سالت‌ها در دستگاه‌های پاد استفاده کنید. سالت همان مایعی است که در پاد‌ها از حالت مایع به بخار تبدیل می‌شوند و شما در هنگام ویپینگ،  آن‌ را به شکل بخار از دهانتان بیرون می‌دهید. از طرفی، سالت‌ها همان مایع‌های نگهدارنده طعم و مزه‌هایی هستند که استفاده می‌کنید. برای مثال اگر از سالت هندوانه استفاده می‌کنید، یعنی در ترکیبات مایع سالت موردنظرتان اسانس هندوانه استفاده شده است.

آیا سالت ضرری هم دارد؟

هر چیزی اگر به صورت مکرر و زیاد استفاده شود، حتما مضر است. اما تجربه و همینطور تحقیقات ثابت کرده است که ضرر ویپ و پاد در مقایسه با سیگار چیزی حدود ۹۵ درصد کم‌تر است. البته برخی از سالت‌ها از مقدار بالای نیکوتین بهره می‌برند. مقداری که حتی به مراتب بیشتر از مقداری است که در یک نخ سیگار می‌توان پیدا کرد. از این رو آن دسته از سالت‌ها را می‌توان در دسته سالت‌های مضر قرار داد. اما اگر مقدار نیکوتین سالتان کم است، نمی‌توان به طور قاطع گفت که مضر است. پس بیش از هر چیزی، نوع مصرفتان مشخص می‌کند که آیا سالت برایتان ضرر دارد و یا بی‌ضرر است.

چه نوع سالتی بهتر است؟

این سوال را نیز نمی‌توان با قاطعیت جواب داد. بهترین سالت همان سالتی است که شما از آن خوشتان می‌آید. برخی از افراد را طعم‌های شیرین و برخی دیگر را طعم‌های ترش ارضا می‌کند. همه چیز بستگی به شما و ذائقه شما دارد. برای اینکه بتوانید بهترین طعم را در سالت نیکوتین موردنظرتان پیدا کنید نیاز دارید که تعدادی از آن‌ها را امتحان کنید و یا اینکه به راحتی می‌توانید با مشاورین ما تماس برقرار کنید و از آن‌ها درباره این موضوع مشاوره بگیرید.

آیا سالت‌ بهتر از جویس است؟

سالت و جویس به غیر از مقدار نیکوتینی که دارند، تفاوت چندانی باهم ندارند. به طور کلی اگر جزو افرادی هستید که به دنبال ترک سیگار هستید، سالت بیشتر از جویس به شما پیشنهاد می‌شود. دلیل این پیشنهاد هم وجود نیکوتین در سالت است. اشاره دوباره به این نکته که مقدار نیکوتین موجود در هر سالت باهم فرق دارد نیز مهم است. حتما قبل از خرید نسبت به مقدار نیکوتین سالت موردنظرتان سوال بپرسید. خوشبختانه ما در فروشگاه ویپ گاد، در قسمت توضیحات مربوط به خرید سالت نیکوتین در این باره به طور کامل اطلاعات موردنیازتان را قرار داده‌ایم.

سالت‌ نیکوتین ها

به طور کلی اگر جزو افرادی هستید که به دنبال وسیله‌ای برای ترک سیگار می‌گردید، استفاده از پاد و همینطور به موازات آن سالت نیکوتین به شما پیشنهاد می‌شود. می‌توانید به راحتی و از طریق فروشگاه ویپ گاد، سالت و همینطور پاد سیستم موردنظرتان را خریداری کنید. همینطور اگر  برای خریدتان دو به شک هستید، می‌توانید با مشاورین ما هم از طریق سایت و هم از طریق صفحه اینستاگرام در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

جستجو در سایت

دسته بندی ها

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!